Hakkımızda

 

Mes Medikal Elektronik medikal sektör de 10 yıldan fazla tecrübesi olan 4 arkadaş tarafından Mayıs 1999 yılında kurulmuştur. Şirket kurucu ortakları sektörel tecrübelerini kendi firmasına taşıyarak Üretim, Satış ve Servis faaliyetleri ile hizmet vermeye başlamıştır.

MRI Radyo Frekans ürününü kuruluşundan bu yana geliştirerek tüm MRI üretici firmaların onayından geçmesini sağlamıştır. MRI Radyo Frekans oda üretim ve montaj faaliyetlerini Türkiye ve Türkiye dışında 20 ye yakın ülkede tecrübeli kadrosu ile devam ettirmektedir. 2017 yılında üretim kapasitesini 3.000m2 kapalı alanına sahip kendi fabrika binası ile artırarak, Tuzla İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesinde üretimine devam etmektedir.

0
Yıldır Hizmetinizdeyiz
tree-hands-growth-1024x855

Servis alanında OEM firmalara MRI, CT, Anjiyo ve X-ray sistem montajları konusunda eğitimli ve tecrübeli teknik kadrosu ile destek vermektedir. Servis faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışında başarı ile yürütmektedir.

                Mes Medikal kuruluşundan bu yana satış faaliyetlerini devam ettirmektedir. 2001 yılından beri Sony Eurasi Pazarlama A.Ş.’nin Medikal Satış ve Servis bayi olarak tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. 1912 yılında Almanya da kurulmuş olan Ulrich Medical firmasının Kontrast Enjektör cihazlarının tek yetkili satış ve servis firmasıdır. Özellikle Radyoloji ve Girişimsel Radyoloji alanında ürün gamını genişleterek satış faaliyetlerini devam ettirmektedir. İstanbul dışında İzmir ve Ankara ofisleri ile satış ve servis hizmetini müşteri memnuniyetini artırarak yerine getirmektedir.

Mes Medikal Elektronik Üretim, Satış ve Servis hizmetleri ile kendi alanın da sektörün önde gelen firması olarak başarı ile hizmetlerine devam etmektedir.